بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام

بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام

یکی از دغدغه‌هایی که اکثر افراد برای شروع یک کاری دارند، ایده راه اندازی است. برای فعالیت در اینستاگرام نیز این موضوع مطرح است. همه‌ی ما دغدغه داریم که بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام چیست و ایده‌های خلاقانه خود را از کجا بیاریم. موضوعات مختلفی را برای فعالیت در instagram می‌توانید انتخاب کنید. اما باید به این دقت کنید که آن موضوعات همه پسند و جذاب باشد. زیرا اکثر افراد برای خوش‌گذرانی و تفریح به اینستاگرام سر می‌زنند. از این رو اگر موضوع پیج شما برای آنها سرگرم کننده نباشد، زیاد نمی‌توانید موفق باشید. خیلی از افراد فکر می‌کنند که اگر اقدام به خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام و حتی افزایش ویو در اینستاگرام کنند، موفق می‌شوند. باید عرض کنیم که همیشه اینطور نیست. جذاب باید باشید.

با این اوصاف باید ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام پیدا کنیم. با این کار در کنار سرگرم کردن فالوور ها، می‌توانیم به کسب درآمد نیز بپردازیم. درست همانند خیلی افراد دیگری که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. دسته بندی موضوعات اینستاگرام خیلی بیشتر از تعدادی است که در این مقاله به شما عرض خواهم کرد. اما مهمترین آنها را به شما خواهم گفت تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید. زیرا خیلی افراد اقدام به خرید فالوور می‌کنند اما هنوز نمی دانند که باید چه کار کنند. سپس ایراد میگیرند که ما موفق نشدیم. ما در دلتا فالوور از ابتدا تصمیم گرفتیم تا با آموزش‌هایی که در این زمینه می‌دهیم، موفقیت شما را تضمین کنیم. مقدمه را بیششتر از این طولانی نمی‌کنم تا به اصل ماجرا برسیم.

دسته بندی موضوعات اینستاگرام

ما برای اینکه یک پیج پر مخاطب راه اندازی کنیم، باید با موضوعات پر طرفدار آن آشنا باشیم. با این کار می‌توانیم پیشرفت خود را لحظه به لحظه ببینیم. همچنین خیلی سریع به درآمدهای خوبی نیز برسیم. در این بخش قرار است موضوعات داغی که هر لحظه به تعداد مخاطبین آن افزوده می‌شود را معرفی کنیم. اگر به دنبال بهترین موضوع برای پیج instagram خود هستید بهتر است تا ابتدا با دسته بندی موضوعی آن آشنا شوید. سپس در ادامه خود می توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

آموزش، بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام

در ابتدا عرض کردیم که افراد برای سرگرمی و یادگیری در اینستاگرام حضور دارند. در ادامه گفتیم که جنبه سرگرمی خیلی بیشتر از یادگیری است. خوب فرض کنید این دو با یکدیگر ترکیب شوند. فوق العاده می‌شود. شما از معلمی خشک، سرد و جدی درس یاد می‌گیرید، یا معلمی که با شوخی، شعر و رمز و راز به شما آموزش دهد؟ مسلما معلمی که کلاسی شوخ و گرم داشته باشد موفق است. دقیقا مانند اساتید کنکوری باید رفتار کنید. سعی کنید در هر زمینه‌ی آموزشی که قرار است فعالیت کنید، جوری باشید که سرگرم‌کننده هم باشید. یکنواخت نباشید و منعطف باشید. با این کار می‌توانید موفقیت خود را تضمین شده بدانید. در ویدئو زیر مثالی از آموزش ریاضی را قرار داده ایم که خیلی از شما این شخص را میشناسید. وقتی صحبت از سرگرمی و آموزش می‌کنیم، دقیقا منظورمان همچین کاری است.

موضوعات سرگرم کننده

یکی دیگر از بهترین موضوعاتی که می توان برای پیج اینستاگرام انتخاب کرد، پیج‌های سرگرمی است. منظور از سرگرمی این نیست که مطالب خنده‌دار در پیج خود قرار دهید. زیرا موضوعات خنده دار بخش بعدی است که در ادامه به آن کامل خواهیم پرداخت. منظور از موضوعات سرگرم‌کننده این است که مطالب جالب و هیجان‌انگیز مانند دانستی‌ها در پیج خود قرار دهید. پیج‌های زیادی در این باره فعالیت می‌کنند که در زیر ویدیو یکی از این پیج‌ها را قرار داده ایم. همچنین حواشی هنرمندان و افراد سرشناس نیز می‌تواند جزوی از سرگرمی برای افراد محسوب شود که فالوور های خوبی به شما دهد. اما اگر فیلم در پیج خود قرار می‌دهید، افزایش ویو اینستاگرام را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

موضوعات سرگرم‌کننده باعث می‌شود تا افراد هم شما را لایک کنند، هم اینکه پست شما را به اشتراک بگذراند. این اعمال باعث می‌شود تا نرخ تعامل با پیج شما بالا رود و در نتیجه می‌تواند در اکسپلور رفتن شما نیز تاثیر بسیار خوبی بگذارد. برای پیدا کردن همچین موضوعاتی می توانید از سایت یوتیوب که معدن فیلم‌های حرفه‌ای و خوب است کمک بگیرید. زیرنویس گذاشتن در زیر این فیلم‌ها و یا دوبله کردن آنها با صدای خودتون نیز یکی از راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است.

موضوعات طنز و خنده دار

یکی دیگر از موضوعاتی که می‌شود آن را نیز بهترین موضوع برای تولید محتوا در اینستاگرام قلمداد کرد، طنز است. طنز هم می‌توان زیر شاخه سرگرمی قرار داد. اما به علت آنکه چندین سال است که گسترش یافته است، در دسته‌بندی متفاوتی آنرا بیان می‌کنیم. اما منظور از طنز این است که حتما باید واینر شویم و از خودمان فیلم منتشر کنیم؟ مسلما خیر. همه‌ی ما استعداد این که با فیلم‌ها و عکس‌های خود دیگران را بخندانیم نداریم. به‌همین دلیل دو راه در پیش رو داریم. یک اینکه محتوای طنز تلویزیون و سینما را در پیج خود قرار دهیم. اکثرا هم بازدیدهای خوبی را دریافت می‌کند. دومین راه این است که از واینرهای اینستاگرام استفاده کنیم و مطالب آنها را بازنشر دهیم.

همانطور که بارها گفتیم اینستاگرام جایی برای سرگرم شدن است. شما اینستاگرام را باید مثل یک شهربازی در نظر بگیرید. هر پیج مانند وسایل بازی است که در شهربازی وجود دارد. هرجایی که بیشتر سرگرم‌کننده باشد و دقایقی ما را به هیجان بیاورد و یا اینکه از دغدغه‌های روزانه دور کند، به آن جذب می‌شویم. شما با این ایده باید در اینستاگرام فعالیت کنید. بله پول نیز وجود دارد. اما در ابتدا باید طوری رفتار کنید که مخاطب جذب شود و سپس از طریق فروش کالا و تبلیغات کسب درآمد کنید.

چگونه ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام پیدا کنیم؟

تا اینجا با دسته‌بندی موضوعات اینستاگرام آشنا شدیم. این موضوعاتی که در بالاتر به آن پرداختیم می‌تواند شما را زودتر به فالوورهای بالا برساند. اما باید خلاق باشید. یعنی اینکه دقیقا همان پستی که طرف در پیج خود قرار داده است را شما هم قرار ندهید. یک کاور جذاب، یک کپشن جذاب و یک تیتر جذاب برای آن بسازید. ساخت کاور و تیتر برای ویدئو کاری زمانبر شاید باشد. اما این زمانبر بودن می‌تواند در آخر به درآمدهای کلان شما تبدیل شود. پیج‌های گوناگونی هستند که با همین ایده توانسته اند درآمدهای میلیونی در طول روز بدست آورند.

همچنین شما نباید فقط محتوای خود را از اینستاگرام بدست آورید. در سایت‌های به اشتراک‌گذاری ویدئو نیز فعالیت کنید. به عنوان مثال با مراجعه به YouTube می‎‌توانید ویدئوهای جذاب و دیده نشده‌ای پیدا کنید که برای هرکسی جذاب است. فرقی ندارد این ویدئوها ایرانی یا خارجی باشد. به هر حال باید طوری باشد که برای فالوور های شما جذاب باشد. پس این را فراموش نکنید که هیچگاه محدود به یک پلتفرم نباشید و همواره در حال گشت و گذار باشید.

پیج های موفق اینستاگرام چه کاری کردند؟

عملکرد پیج های موفق اینستاگراماگر به طور کلی بخواهیم پاسخ دهیم، زحمت کشیده‌اند. شاید این پاسخ کلیشه‌ای باشد اما واقعا همینطور است. آن‌ها تا ایده‌ای به ذهنشان رسید همان را اجرا کرند. شما تا کاری را شروع نکنید نمی‌توانید نقاط ضعف و قوت کار خود را پیدا کنید. در شروع فعالیت است که متوجه خواهید شد. اما اگر به طورکلی بخواهم به شما بگویم، چند کاری که عرض می کنم را همه‌ی آن‌ها انجام داده‌اند. پیج های موفق اینستاگرام همواره در حال رصد کامنت‌های پیج خود و دیگران هستند. از طریق کامنت‌ها موضوعات جذابی را می‌توان برای تولید محتوا به دست آورد. پست‌های با کیفیت و حرفه‌ای را درست کرده اند. به طوری که مخاطب رغبت کند آن را ببیند. کاری که اکثر افراد انجام نمی‌دهند.

کار اصلی و حیاتی دیگری که وجود دارد تعامل داشتن است. ما بارها در مقالات مختلف به این موضوع اشاره کرده‌ایم که باید با پیج‌های هم موضوع خود تعامل داشته باشید. به عنوان مثال شما در بحث دانستی‌ها کار می کنید. باید پیج‌های هم موضوع و بزرگ هم صنف خودتان را فالو کنید. بعد از اینکه فالو کردید مانند یک دوست برای آنها کامنت بگذارید و تعامل داشته باشید. نباید جوری رفتار کنید که صاحب پیج فکر کند تبلیغات انجام می‌دهید. بعد از آن متوجه بازدهی خوبی که از این کار گرفته اید می‌شوید.

بهترین موضوعات پر طرفدار در اینستاگرام

تا اینجا دسته‌بندی‌های موضوعی را به شما عرض کردیم. در ادامه قرار است دقیقا موضوعاتی که می‌تواند در عرض چند هفته مفید باشد را به شما بگوییم. اگر ایده ندارید و می‌خواهید از ایده‌هایی که همیشه جواب می‌دهند استفاده کنید می‌توانید به این لیستی که در این بخش به آن می‌پردازیم رجوع کنید و بر طبق آن عمل کنید. ما همواره در دلتا فالوور بحث فروش فالوور و لایک را مطرح نمی‌کنیم. ما دوست داریم همه‌ی کسانی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند به درآمد برسند. تا اینجا نیز تا حدودی موفق عمل کرده‌ایم. این موضوعات پرطرفدار اینستاگرام به ترتیب زیر می باشند:

 1. تست و بررسی خودرو
 2. آموزش آرایشگری
 3. تیپ و استایل
 4. موضوعات کودکان
 5. آشپزی
 6. فوتبال و فن پیج های فوتبالی
 7. حواشی افراد معروف

در پایان؛ چه پیجی بسازیم

تا اینجا با بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام آشنا شدیم و متوجه شدیم که کدام موضوعات در اینستاگرام پرطرفدار هستند. شاید موضوع و پیج‌های دیگری نیز وجود داشته باشد که طرفداران زیادی داشته باشد. اما نیاز به زحمت فراوان دارند. اما شما با این موضوعاتی و دسته بندی‌هایی که عرض کردیم می‌توانید در سریعترین زمان ممکن به فالوورهای زیادی دست پیدا کنید. این را فراموش نکنید باید خوب و عالی عمل کنید. دیگر وقت آن زمان گذشته است که با فالو و آنفالو، فالوور جذب می شد. در این بازه‌ی زمانی باید با محتوا و خرید فالوور و خرید لایک برای خودتان مخاطب جذب کنید. در غیر این صورت شاید سخت باشد که بتوانید موفقیت خوبی را در اینستاگرام بدست آورید.

نوشتهٔ پیشین
هشتگ در اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟
نوشتهٔ بعدی
الگوریتم های اینستاگرام و کاربرد های آن

پست های مرتبط

38 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مهسا نظری
  1399/05/27 05:00

  به نظر شما موضوع طنز میتونه برای پولدار شدن مفید باشه؟

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/05/28 22:18

   سلام
   هر موضوعی در اینستاگرام می تواند شما را به درآمد برساند. فقط کافی است استفاده درست از اینستاگرام را بلد باشید.

   پاسخ
 • سلام.بنظرشما پیجی ک آآهنگهاو کلیپهای غمگین بذاره میتونه موفق باشه؟؟؟!

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/07/09 13:24

   سلام وقت بخیر
   بله یکی از موضوعاتی که بسیار پر طرفدار هست موضوعات غمگین و دپ هست که با تولید محتوای مناسب در این زمینه میتونید بازدید های فوق العاده ای را دریافت کنید.

   پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر..
   ب نظر شما چه آیدی می‌تونه برا پیج موزیکال جذاب تر باشه..
   یا از کجا میتونم منابع پست و استوری هامو دریافت کنم ؟؟

   پاسخ
   • deltafollower
    1399/10/04 20:59

    سلام وقت بخیر
    هنگامی که پیج موزیک می زنید حتما یک کلمه ی آن music یا کلمات مشابه آن باشد. برای این منظور می توانید از سایت های اسم ساز استفاده کنید.
    برای پیدا کردن منابع خود نیز، می توانید از یوتیوب، آپارات و سایت های اشتراک گذاری ویدیو استفاده کنید.

    پاسخ
 • سلام به نظرتون چطور میشه محتوای صوتی کتاب خوانی یا همون کتاب صوتی منتشر کرد بدون این که سر حق نشر گیر افتاد ؟ اصلا میشه بدون هماهنگی با انتشاراتی مربوطه؟

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/07/12 01:44

   سلام
   اگر کتاب صوتی، رایگان هست بهتر است که به ناشر در کپشن اشاره کنید. اگر کتاب صوتی پولی هست، بهتر است این کار رو انجام ندهید. زیرا حق ناشر ضایع شده و در صورت شکایت از شما جریمه های سنگین خواهید پرداخت. بهتر است با هماهنگی انجام شود.

   پاسخ
   • رضا ایزدمنش
    1399/12/15 02:28

    چه پیجی بسازم به نظرتون منو زودتر به پول میسازه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

    پاسخ
    • deltafollower
     1399/12/19 00:26

     با سلام و وقت بخیر
     شما در هر زمینه ای اگر درست فعالیت کنید، می تواند شما را به پول برساند.

     پاسخ
 • به نظرتون تو دوران قرنطیه بهترین ایده برای پیج اینستا چی هستش؟

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/09/11 18:56

   موضوع خوبی که می تونه پیجتون داشته سرگرمی و آموزشی هست.
   اگر فروشگاه فیزیکی هم دارید می تونید از طریق فروش اینترنتی کسب درآمد کنید

   پاسخ
 • محسن خراسانی
  1399/09/27 02:47

  من میخوام در زمینه فروش کالا و محصولات فعالیت کنم. قصد هم دارم همکاری در فروش انجام بدم. یعنی اینکه عکس محصولات رو قرار بدم و مشتری جذب کنم و بفروشم. با این تفاوت که تامین کننده محصول رو برای مشتری ارسال کنه و من واسطه گری کنم. میخواستم بدونم موضوع ساعت یا لباس کودک می تونه پول خوبی به من بده یا نه؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1399/09/30 02:57

   سلام وقت بخیر
   لباس کودک یکی از پر فروش ترین محصولات در اینستاگرام است که می تونید پول های خوبی رو از این طریق به دست آورید.

   پاسخ
 • من میخوام یه پیج بزنم که توش موضوعات مورد علاقه ی خودمو بذارم. به نظر شما متنوع بودن این موضوعات (رزمی، کتاب، گیم، دانستنی و…) مشکل ایجاد میکنه یا اینکه یه امتیازه؟
  و اینکه برای اسمش، اسم خودمو بذارم یا اسم دیگه ای بذارم؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1399/11/05 23:46

   سلام وقت بخیر
   ایده خوبیه در صورتی که محتوای حرفه ای هم در کنارش تولید کنید.
   بله اسم خودتون رو بزارید و یک بیو حرفه ای بنویسید

   پاسخ
 • حمیدرضا
  1399/11/20 07:56

  سلام .
  به نظرتون از چند موضوع زیر کدوم یکی از موضوع ها پر درامد تر است؟
  ۱_طنز و سرگرمی
  ۲_داسنتی ها
  ۳_ایده و ترفند
  ۴_اشپزی
  ۵_زیبایی بانوان
  ۶_حواشی
  ۷_کلیپ و عکس دپ
  ۸_کلیپ موزیک
  ۹_همکاری در فروش لباس کودک
  ۱۰_معرفی کلیپ و سکانس
  لطفا پاسخ بدین🙏

  پاسخ
  • deltafollower
   1399/11/26 15:02

   سلام وقت بخیر
   همه ی مواردی که عرض کردید پر درآمد هستند. اما اگر بخواهیم رشد سریع در هر کدام را بگوییم، طبق تجربه طنز و سرگرمی، زیبایی بانوان، کلیپ و عکس دپ، آشپزی و ایده و ترفند زود رشد خواهند کرد.

   پاسخ
  • مهرناز
   1400/03/13 15:41

   سلام..من نمیخوام‌تو پیجی ک میزنم خودمو بشناسن و عکسی از خودم قرار بدم
   بنظرتون چه پیجی بزنم با چه موضوعی بهتره

   پاسخ
   • deltafollower
    1400/03/17 09:08

    سلام وقت بخیر
    شما میتونید هر پیجی که دوست دارید بزنید و تصویرتون هم مشخص نباشه. باید بین موضوعات گفته شده یا موضوعاتی که خودتون بهش علاقه دارید یکی را انتخاب کنید.

    پاسخ
 • ببخشید ایده برای پیج اینستاگرام طراحی لباس، چی خوب میتونه باشه؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1399/12/19 00:26

   با سلام
   همکاری در فروش، فیلم گرفتن از نحوه ی طراحی و چگونگی ایده رسیدن به ذهنتون و…

   پاسخ
  • شهرام
   1400/02/06 23:33

   به نظرتون اموزش زبان انگلیسی موضوعی هست که بشه باهاش درامد بالایی داشت؟!؟!

   پاسخ
   • deltafollower
    1400/02/10 22:47

    سلام یکی از بهترین موضوعاتی هست که هم درآ»د خوبی داره و هم بازدید بالایی داره

    پاسخ
 • امیر حسین
  1399/12/23 19:21

  واینر های موفق چگونه و کجا استوری و ویدیو هاشون رو میزارن و درآمد شان چگونه وارد حسابشان میشود

  پاسخ
 • سلام من بین پیج تکست یا پیج طنز گیر کردم به نظر شما کدوم بیشتر و بهتر رشد میکنه به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/02/04 16:55

   سلام وقت بخیر احمد جان
   جفتشون خوبه ولی طنز رشد بیشتری داره

   پاسخ
 • سلام ببخشید مزاحم میشم میخواستم بدونم ایا پیج تکست و عاشقانه وپیج موزیک کدوم بهتر هست و بهتر رشد میکنه و میتونم بیشتر پول در بیارم؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/02/10 22:48

   سلام وقت بخیر
   بله این پیج ها هم بازدید ها خوبی دارند.

   پاسخ
 • آرمین رضایی
  1400/04/16 20:12

  سلام خوبید؟ مرسی بابت اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتید. میخواستم خواهش کنم درباره ایده برای فن پیج هم صحبت کنید. مرسی

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  برای آموزش زبان..زبان انگلیسی بهتره یا فرانسه چون زبان انگلیسی به هر حال تقاضای زیادی داره در حالی که تعداد پیج های زبان فرانسه کم تر هستن..ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/05/02 11:26

   سلام وقت بخیر
   جفتشون خوبن! روی هر کدوم بیشتر تخصص دارید و میتونید محتوای جذاب تر تولید کنید، آن را انتخاب کنید.

   پاسخ
 • ستاره علوی
  1400/05/08 21:43

  سلام وقتتون بخیر

  من به موضوعات مختلفی علاقه دارم مثل موسیقی، عکس های پروفایل، متن های آموزنده و آموزش کاردستی، آشپزی، مدل مو و خیلی آموزش های دیگه کلا دوس دارم چیزای مختلف بزارم

  بنظرتون اینکار درسته؟ یا اینکه مخاطب رو گیج میکنه؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/05/15 15:52

   سلام وقت بخیر
   اگر قراره بلاگر باشید و روزمرگی کار کنید ایرادی نداره اما اگر قرار اینفلوئنسر بشید، بهتره در یک حوزه که کاملا بهش تخصص دارید وارد بشید و در استوری ها درباره موضوع خودتون یا چیزایی که تخصص دارید، بلاگر یکنید.

   پاسخ
 • یوسفی
  1400/06/16 20:44

  با سلام
  میخواستم بپرسم باز نشر کلیپ ها یا ویدیوی های اینستاگرام دیگران در پیج خودم غیر قانونی و دارای جرم است یا خیر اشکالی ندارد

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/07/15 14:53

   سلام وقت بخیر
   خیر مشکل قانونی ندارد اما بهتر است با اجازه صاحب اثر باشد.

   پاسخ
 • نگین مهدیخانی
  1400/06/24 23:31

  باسلام من با نقاشی کردن و از این جور مسائل میخوام پیجمو راه اندازی کنم و خب ایده خاصی از خودم ندارم که بتونم نقاشی کنم ولی میتونم از روی عکس و نقاشی های بقیه همون رو بکشم به نظرتون ایرادی نداره که از روی عکس های کارتونی یا نقاشی افراد دیگه این کار رو انجام بدم ایرادی نداره؟؟؟

  پاسخ
  • deltafollower
   1400/07/15 14:53

   سلام وقت بخیر
   خیر بسیار هم عالی است حتما شروع کنید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست