تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چگونه بگیریم؟

تیک آبی اینستاگرام چیست؟ چجوی می توانیم این نشان آبی رنگ را خریداری کنیم؟ مزایای تیک آبی چیست؟ سوالاتی است که خیلی از ما پرسیده می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله ای تحت عنوان این موضوع مهم به دست نگارش در آوریم. اما واقعا تتیک آبی چیست؟ هنرمندان به سبب اینکه چند فیلم بازی کرده اند، مشخص است که به راحتی می توانند بگیرند. اما اشخاص، دلقک ها و دیگر افراد چگونه این کار را کرده اند؟ این بازار گرفتن تاییده از instagram این روز ها به دلیل آنکه افراد زیادی از کشور مهاجرت کرده بسیار داغ شده است. کسانی که با رفتن به آنور مرز ها و با زدن سایت های شرط بندی، ره یک شبه پولدار شدن را رفته اند. اما با داشتن تاییده آبی اینستاگرام توانستند خود را به راحتی مطرح کرده و از این بازار آشفته اقتصادی در ایران به درآمد های کلان زیادی دست پیدا کنند.

اما شاید ندانید این تیک تاییده آبی رنگ چیست. به همین دلیل ابتدا قصد دارم تا این مورد را به شما عرض کنم. تیک آبی اینساگرام به نشان آبی رنگی گفته می شود که در کنار نام کاربری برخی اشخاص نشان داده می شود. دلیل آن هم معروف بودن و مشهور بودن آن فرد می باشد که با درخواست هایی که انجام می شود، می توان این نشانه را گرفت. نشان تاییده اینستاگرام به هرکس داده نمی شود. زیرا شما اگر فردی مشهور نباشید، تعداد زیادی فن پیج، پیچ فیک نداشته باشید چرا باید اینستاگرام پیج شما را به این صورت درآورد؟ پس یادمان باشد تا فردی مشهور در زمینه ی خاصی نباشیم این نماد به ما داده نمی شود.

مزایای تیک آبی اینستاگرام

فواید تیک آبی اینستاگرام فقط در متمایز کردن شما از بقیه است. این متمایز بودن هم خیلی فایده دارد. به عنوان مثال شما زیر پست یک شخص معروف کامنت می گذارید. داشتن آن علامت آبی رنگ باعث می شود تا پیج شما نسبت به بقیه متمایز تر باشد. به همین دلیل افراد خیلی زیادی شما را فالو خواهند کرد. اگر فن پیج های زیادی داشته باشید، این نشان تاییده رسمی اینستاگرام باعث می شود تا اشخاص فرق پیج شما با پیج های دیگر را به راحتی تشخیص دهند. جدای از این موارد اگر در بحث تبلیغات هم کار می کنید، میتوانید هزینه های زیادی را از افراد برای تبلیغ آنها بگیرید. از این رو زندگی شما نیز متحول خواهد شد. یکی از دلقک های اینستاگرام که کار خود را با محتوای طنز جلو می برد، قبل از دریافت تیک رسمی و تاییده اینستاگرام مبلغی حدودا ۵ میلیون تومان از افراد دریافت می کرد. اما پس از گرفتن تیک آبی اینستا این مبلغ را به ۱۵ میلیون تومان به ازای هر استوری ۱۵ ثانیه ای افزایش داد.

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

روش گرفتن تيك ابي اينستا به ۲ روش است.. یک ترفند آن است که شخصی معروف باشید و فن پیج های زیادی برای شما ساخته باشند. همچنین باید اسم شما در گوگل زیاد سرچ شود. سایت های گوناگون درباره اسم شما مطالب زیادی را نوشته باشند. همچنین در یکی از شبکه های اجتماعی دیگر همانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و بقیه آنها مالکیت تایید شده پیج داشته باشید. با این راه به راحتی می توانید به تیک رسمی با یک درخواست دست پیدا کنید.

روش دوم که یکم هزینه بر است خرید خرید تیک آبی است. شما با این کار به دلال های اینستاگرام هزینه هایی بین ۱۰۰ میلیون تومان با ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می کنید و در ازای آن پیج اینستاگرام خود را رسمی می کنید. اما آن شخص چی کار می کند؟ این افراد واسطه هایی بین کارمندان اینستاگرام و افراد عضو این شبکه اجتماعی هستند. این دلال ها با پرداخت این مبلغ به کارمندان این شرکت، تیک شما را دریافت خواهند کرد. اما اینستاگرام در قوانین خود درج کرده است که این کار خلاف قوانین است و در صورت مشاهده پیج را دیسیبل خواهد کرد. به همین دلیل روش مطمئنی نخواهد بود.

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟
چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

چطوری تیک آبی بگیریم بدون آنکه هزینه ای این چنین کنیم؟

یک پیج با نام و نشان خود بسازید. سپس عکس و فیلم های خود به صورت حرفه ای قرار دهید. یک میلیون فالوور اینستاگرام خریداری کنید. این فالوور های خریداری شده باید حتما واقعی باشند. می توانید از بخش خرید فالوور اینستاگرام ما این کار را به راحتی انجام دهید. حتما و حتما لایک و کامنت های شما بالا باشد. به عنوان مثال ۲۰ کا لایک هر پست، کامنت ها هم زیر ۵۰۰۰ عدد نباشد. بعد از آن نوبت به معروف کردن خود می رسد. با تبلیغات مناسب در پیج های مختلف خود را برند کنید. در بقیه شبکه های اجتماعی فعالیت کنید، جوری که کسی اسم شما را در اینترنت سرچ کرد، سریع اطلاعات شما بالا بیاد. سپس به سایت های خبرگزاری بگویید که درباره شما بنویسند. بعد از چند ماه که این کار ها را کردید و یک پیج قدرتمند ساختید، درخواست خود را به اینستاگرام اعلام کنید. در ۹۰ درصد مواقع شما تایید می شوید و تیک رسمی اینستاگرام خود را دریافت خواهید کرد.

برنامه تیک آبی اینستاگرام رایگان

برنامه تیک آبی اینستاگرام رایگان
برنامه تیک آبی اینستاگرام رایگان

راه دیگری که برای این مورد وجود دارد، استفاده از برنامه های فیک برای سرگرمی است. به همین دلیل هیچگاه همچین برنامه هایی برای شما نمی توانند تیک رسمی بگیرند و به شما بدهند. یکی از این برنامه ها که لینک دانلود آن هم برای شما قرار می دهیم، می تواند روی تصویر پروفایل شما یک عکس تیک دار قرار دهد که بعد از آپلود این عکس در پروفایل خود، می توانید جلب توجه کنید. باز هم می گویم این برنامه برای سرگرمی است و یک تیک آبی رنگ روی تصویری که به آن می دهید قرار می دهد و هر شکلی بخواهید به آن اضافه می کنید. لینک دانلود و توضیحات آن را این زیر قرار می دهیم، توضیحاتشو بخونید و بعد دانلود کنید.

دانلود و توضیحات

خرید پیج اینستاگرام با تیک ابی

در قوانین اینستاگرام درج شده است که خرید و فروش پیج اینستاگرام ممنوع است. به همین دلیل اگر به این موضوع پی ببرد سریعا پیج شما را می بینند. همچنین برای آنکه این نشان رسمی را به شما بدهد، گذرنامه و شناسنامه و از این دست موارد را از شما می خواهد. زیرا پس از چندوقت اگر پیج را فروختید با توجه به عکس ها و مشخصاتی که از شما دارد، تیک شما را بردارد. به همین دلیل هیچگاه به همچین شعار هایی که می گویند که پیج های تایید شده را بخرید اعتماد نکنید. زیرا هیچگاه کسی این کار را انجام نخواهد بود و این شعار ها کاملا کلاهبرداری بوده و برای دزدی کردن از شما ساخته شده است. همواره سعی کنید در اینستاگرام طوری رفتار کنید که افراد به سبب عدم دانش شما، کلاهی سر شما نگذارند. تنها دلیل ما هم در دلتا فالوور این مورد است که در زمینه اینستاگرام به هموطنان خود آگاهی های لازم را بدهیم.

نتیجه گیری

تا اینجا متوجه شدیم که تیک آبی کنار اسم در اینستاگرام چیست و به چه روش هایی می توان آن را دریافت کرد. اما این را توجه کنید به جای این همه هزینه کردن برای این مورد، بهتر نیست روی تولید محتوا و تبلیغات خود کار کنیم تا مخاطبین بهتری جذب کنیم؟ آیا بهتر نیست به جای آنکه این همه هزینه کنیم، روی برند شخصی خود کار کنیم و خود را بهتر معروف کنیم؟ به نظر من حتی اگر بازیگر هم باشیم و instagram این نشان آبی رنگ را به هر دلیل به ما ندهد، باز هم نیاز نیست هزینه های زیادی را در این مورد کنیم. ما در دلتا فالوور دوست داریم به شما در زمینه آموزش اینستاگرام، همه چیز هایی که باید بدانید را بگوییم تا یک کارشناس خبره در این موضوع شوید. اگر سوالی در این موضوع دارید و روش های دیگری را می شناسید در قسمت نظرات آن را برای ما نوشته تا کارشناسان ما سریعا به شما پاسخ دهند.

نوشتهٔ پیشین
چگونه از action block خارج شویم
نوشتهٔ بعدی
شادوبن اینستاگرام چیست؟

پست های مرتبط

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محسن سلیمی
  1399/04/19 04:49

  سلام برای گرفتن تیک رسمی چه مدارکی لازم داریم؟

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/04/19 11:07

   سلام اگر شرایط گرفتن تیک آبی را داشته باشید باید عکس از پاسپورت یا کارت ملی یا یک کارت معتبری که نشان دهنده شخص حقیقی یا حقوقی باشد را ارسال نمایید.

   پاسخ
 • سلام در جواب اینکه چگونه تیک آبی بخریم بگم که نباید این کار رو انجام داد. پارسال یکی از این شرکت ها که خیلی هم معروف هست برای تیک آبی ازم هزینه ی ۲۵۰میلیونی گرفت و کلی کار کرد. اما اینستاگرام در پاسخ گفت که پیج شما شرایط این که تیک داشته باشید رو نداره. اون شرکت هم پول منو پس نداد. خواستم ازتون تشکر کنم که این مقالات خوب و جامع رو منتشر میدید تا افراد دیگه مثل من گول این مافیارو نخوره.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست