قوانین دلتا فالوور

 1. تمامی فعالیت ها و اصول سایت دلتا فالوور، مطابق با قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به خود می باشد.
 2. ورود هر کابر به دلتا فالوور، هنگام استفاده از خدمات و سرویس ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و توضیحات هر محصول است. ثبت سفارش در هر زمان نیز به منزله خواند این قوانین و توضیحات هر محصول می باشد.
 3. برای هر محصولی توضیحاتی منحصر به فرد درج شده است، کاربران قبل از انجام هر سفارش باید این قوانین را مطالعه کنند.
 4. بسته به درگاه بانکی، شاید برخی اوقات ۱ درصد مالیات به پکیج ها اضافه شود که هنگام پرداخت محاسبه می شود.
 5. خریداران موظف هستند از زمان ثبت سفارش تا تکمیل سفارش، از طریق دیگری اقدام به خرید مشابه نکنند. به عنوان مثال شما ۱۰۰ فالوور از ما خریداری می کنید. همزمان از جای دیگر نباید فالوور خریداری کنید تا سفارش شما تکمیل شود. در غیر این صورت دلتا فالوور مختار است تمام آن فالوور، لایک و خدمات مشابه را جزو پکیج شما محاسبه کند.
 6. هرجا سخنی از واقعی بودن فالوور ها مطرح شود منظور فالوور هایی هستند که دارای ایمیل و شماره ثبت شده هستند و از نظر اینستاگرام فیک شناخته نمی شوند. از این رو بحث فعال بودن یا نبودن آنها مطرح نخواهد بود.
 7. روش ارتباطی مستند دلتا فالوور با خریدار، آدرس ایمیل و شماره تلفنی که خریدار در فرم سفارش ثبت کرده می باشد.
 8. در شرایط خاص عودت وجه صورت می گیرد که یک درصد از کل مبلغ پرداختی کارمزد درگاه و ۵۰۰ تومان هزینه کارت به کارت کسر خواهد شد.
 9. ما به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن محافظت می کنیم.
 10. کاربران باید در هنگام سفارش فرم را به دقت پر کنند، عواقب اشتباه بر عهده ی خریدار می باشد.
 11. پس از ثبت هر سفارش، یک فاکتور برای شما در سایت نمایش داده می شود. آن فاکتور را تا پایان انجام سفارش نزد خود نگه دارید.
 12. بعد از ثبت سفارش اگر تغییراتی در پیج ایجاد گردد، سفارش قابل پیگیری نخواهد بود و مبلغی عودت داده نخواهد شد.
فهرست