راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام زیادی وجود دارد. ما در این مقاله قرار است روش هایی را به شما عرض کنیم که شاید بتوان گفت روش اصلی افزایش فالور در این شبکه ی اجتماعی محبوب است. به همین دلیل اگر دوست دارید ساده ترین روش ها و راز های بالا بردن follower های اینستاگرام خود را یاد بگیرید، تا آخر همراه ما باشید. زیرا با توجه به حجم درخواست های بالایی که در این زمینه وجود داشت تصمیم گرفتیم به شما روش هایی متنوع و خوبی را ارائه دهیم.

همانطور که می دانید خرید فالوور اینستاگرام مهم است، اما به همان اندازه دانستن روش هایی غیر از آن نیز مهم است. هدف ما در دلتا فالوور تنها جلب رضایت مشتریان است. به همین دلیل در مقالاتی که در سایت درج می کنیم، سعی می کنیم با توجه به دانشی که در این زمینه داریم، نکات خوب و مفیدی را برای داشتن یک پیج در اینستاگرام بگوییم. به همین دلیل ما توانسته ایم در چند سال اخیر لقب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام را یدک بکشیم. دلیل آن هم رضایت داشتن مشتریان عزیز از خدمات و آموزش هایی است که به آنها می گفتیم. مقدمه را طوالانی نمی کنم و به اصل مطلب می پردازم.

خرید فالوور، راز افزایش فالوور اینستاگرام

راز افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

شما تا پیجتون بالای ۱۰کا فالوور واقعی و خوب نداشته باشد، کسی رغبت به فالو کردن شما نخواهد کرد. دلیل آن هم واضح است. کاربر پیش خود این فکر را می کند که اگر پیج خوبی بود، دیگران نیز او را فالو می کردند. به همین ترتیب فالوور هایی که قصد دارند شما را دنبال کنند را از دست می دهید. دلیل دیگری که شما باید به آن توجه کنید و برای افزایش فالوور های خود خریدی را انجام دهید، اعتماد افراد است. بار ها و بارها این مثال را زده ام. هدف در اینستاگرام رقابت با رقبا است. داشتن فالوور نیز یعنی داشتن مغازه ای بزرگتر و یا اینکه چند شعبه از مغازه خود را در شهر های مختلف زدید. از این رو توان رقابتی، رقبا نیز با شما کم خواهد شد. پس با کمی تولید محتوا و رفتار درست در instagram می توانید کاربران جدیدی را جذب پیج خود کنید.

راز افزایش فالوور اینستاگرام

محصولات مرتبط:

تبلیغات هدفمند، پر هزینه ترین راه افزایش فالوور در اینستاگرام

ساده ترین روش افزایش فالوور در اینستاگرام و پر هزینه ترین، تبلیغات است. اما این تبلیغات باید هدفمند و درست انجام شود. منظور از هدفمند این است که شما در پیج هایی تبلیغات خود را انجام دهید که هدفمندی موضوعی با شما داشته باشند. به عنوان مثال اگر شما پوشاک زنانه میفروشید، نباید در پیجی تبلیغ کنید که اکثر مخاطبین آن مردها هستند. بلاگر های آرایشی و واینر های خانوم می توانند جامعه ی هدف شما را در این نوع تبلیغ پوشش دهند. هیچگاه سعی نکنید به صرف اینکه یک پیج میلیون ها فالوور دارد، تبلیع اینستاگرامی خود را در آن انجام دهید. زیرا هم هزینه ها سرسام آور است و هم اینکه شاید اصلا مخاطب شما در آن پیج نباشد. پیشنهاد می کنم مقاله ی “هزینه تبلیغات در اینستاگرام” را مطالعه کنید.

تبلیغات هدفمند، یکی از بهترین راه های افزایش فالوور اینستاگرامتبلیغات هدفمند یکی از رازهای افزایش فالوور به صورت کاملا واقعی است. شما علاوه بر آنکه فالوور هایتان بالا می رود می توانید فروش خوبی را نیز از پیج فروشگاهی خود داشته باشید. زیرا هنگامی که مخاطب هدف پیج شما را فالو می کند برای هدف خاصی آن را انجام داده است. اگر فروشگاه آنلاین باشید، برای خرید های بعدی و اگر پیج آموزشی باشید برای یادگیری بیشتر شما را دنبال خواهد کرد. به هر حال کسب درآمد خوبی را برای شما رقم خواهد زد. این را فراموش نکنید که تا فالوور های بالایی نداشته باشید، کسی شما را دنبال نخواهد کرد.

هشتگ اصولی، از بهترین راههای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

ساده ترین روش افزایش فالوور برای پیج های اینستاگرام، هشتگ گذاری مناسب است. هشتگ ها را به نوعی می توان تبلیغ رایگان محسوب کرد. هشتگ ها دقیقا مانند تراکت هایی هستند که در سطح شهر پخش شده اند. آن تراکتی جذاب است که گرافیک خوب و مناسبی نیز داشته باشد. از این رو شما باید روش های درست هشتگ گذاری را بلد باشید. پس پیشنهاد میکنم مقاله ی “هشتگ در اینستاگرام” را مطالعه کنید.

هشتگ اصولی، از بهترین راههای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

این را دقت نمایید که اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا ۳۰ هشتگ را در پست های خود قرار دهید. اما برای این که مشکلاتی نظیر اکشن بلاک یا شادوبن برایتان اتفاق نیافند، حداکثر ۱۱ هشتگ را در پست های خود استفاده نمایید. با این کار به اینستاگرام می فهمانید که فعالیت اسپم نمی کنید، در نتیجه پیج شما را محدود نخواهد کرد. حتما به این نکته توجه کنید که درآمد های اینستاگرام خوب است اما سخت گیری های این شبکه اجتماعی نیز بسیا زیاد است.

مطالعه بیشتر:

خرید لایک اینستاگرام و تاثیر آن در افزایش فالوور

یکی دیگر از روش هایی که باعث می شود تا مخاطبین شما زیاد شود، خرید لایک اینستاگرام است. شما بعد از آنکه هشتگ گذاری های درستی را انجام دادید، نوبت به این می رسد که بازدید ها و لایک های پست های خود را افزایش دهید. اگر دقت کرده باشید، به قسمت هشتگ که مراجعه کنید، دو قسمت top و recent وجود دارد. قسمت تاپ پست هایی را نمایش می دهد که نرخ تعامل بیشتری نسبت به دیگران داشته است. شما با افزایش لایک می توانید به این قسمت رفته و بازدیدکننده های را خیلی سریع به پیج خود جذب کنید.

تاثیر خرید لایک اینستاگرام بر افزایش فالوور واقعییکی دیگر از مزیت های خرید لایک اینستاگرام این است که باعث رفتن شما به اکسپلور می شود. explore اینستاگرام قوانین مخصوص به خود را دارد. اما نمی توان اهمیت داشتن لایک های بالا را در آن نادیده گرفت. زیرا ورود شما به قسمت سرچ اینستاگرام، داشتن نرخ تعامل خوبی است. از این رو اگر شما چند هزار لایک داشته باشید و عدادی نیز خرید کامنت و یا ویو اینستاگرام انجام دهید، می توانید این نرخ تعامل را برای خود افزایش دهید. در نتیجه می توانید به راحتی به این قسمت ورود نمایید.

محصولات پیشنهادی:

تعامل و تاثیر آن افزایش فالوور واقعی

فرقی نمی کند شما پیج فروشگاهی هستید، عمومی یا شخصی هستید، به هر حال نیاز به افزایش فالوور های اینستاگرامی خود دارید. روش جدید افزایش فالوور این است که با پیج های هم تراز با خود تعامل داشته باشید. اگر پیج فروشگاهی دارید، برای بلاگر هایی که در حیطه شغلی شما فعالیت می کنند، تعامل داشته باشید. یعنی آنها را فالو کنید، برایشان کامنت های مرتبط بگذارید. پیج عمومی دارید، پیج های رقیبان خود را فالو کنید و با آنها رفاقت کنید. در پیج های عمومی رفاقت بیشتر از رقابت فالوور می دهد. پس سعی کنید برای آنها کامنت هایی مرتبط با پست هایشان بگذارید. مطمئن باشید افرادی از آن پیج نیز جذب پیج شما خواهند شد.

افزایش فالوور با تعامل اینستاگرامجنجال به پا کنید

یکی دیگر از روش هایی که باعث می شود رایگان فالوور جذب کنید، گذاشتن پست های جنجالی است. به عنوان مثال الناز گلرخ مدتی بود که از سر زبان ها رفته بود. اما با گذاشتن ویدئویی از خود که واقعا بی اساس بود، توانست بیش از ۵۰۰ هزار فالوور جدید کسب کند. از این رو دوباره توانست پیج خود را رونق ببخشد و از تبلیغات برندی که انجام می داد کسب درآمد کند. شما هم می توانید موضوعات جنجالی را در پیج خود منتشر کنید.

به عنوان مثال شما اگر پیج خودرویی داشته باشید، می توانید با گفتن معایب خودرو ها و یا آنکه دو خودرو را مقایسه کنید جنجالی شدید راه بیاندازید. در پیج های فروشگاهی هم اگر جنسی همیشه ارزان است را یکباره بیش از ۵۰ درصد افزایش قیمت دهید. با این کار نظرات متنوعی برای شما می آید و افراد زیادی نیز شما را دنبال خواهند کرد.

استوری فراموش نشود

شما هر روز و در ۳ نوبت باید استوری قرار دهید. اگر وقت این کار را ندارید، پس از اینستاگرام خداحافظی کنید. زیرا باید وقت و زمان خود را صرف این شبکه ی اجتماعی کنید تا بتوانید فالوور های زیادی جذب کنید. در غیر این صورت با توجه به وقتی که می گذراید، فالوور به پیج شما خواهد آمد. در ۳ نوبت صبح، ظهر و شب برای فالوورهایتان استوری قرار دهید. زیرا با این کار مخاطب به جای اینکه فالوور باشد، طرفدار شما می شوند. اگر هم ویو استوری شما کم است، میتوانید خرید ویو استوری اینستاگرام انجام دهید.

تولید محتوای هدفمند

یکی دیگر از روش هایی که باعث می شود تا فالور های جدیدی را جذب کنید، تولید محتوا روزانه است. شما باید هر روز چیزی برای گفتن داشته باشید. با این کار نرخ تعامل را با پیجتان بیشتر می کنید و در نتیجه می توانید فالوور های خوبی را نیز جذب پیج خود کنید. محتوای تولید شده باید گرافیک خوب، عنوان جذاب، هشتگ درست و متنی منحصر به فرد داشته باشید. چه بهتر که در محتوا های خود از ویدئو استفاده کنید. اکثرا در اینستاگرام ویدئو بیشتر از عکس بازدید دریافت می کند. پس این موضوع را فراموش نکنید.

شما چه راه های دیگری برای بالا بردن فالوور های اینستاگرام به ذهنتان می رسد؟ در قسمت نظرات آن را با ما اشتراک بگذارید. همچنین اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در نظرات از ما بپرسید.

نوشتهٔ پیشین
راهکار افزایش فروش در اینستاگرام
نوشتهٔ بعدی
آموزش کامل استوری اینستاگرام

پست های مرتبط

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • روزیتا افشار
  1399/04/15 05:11

  سلام
  من الان چند روزی هست که از روش های افزایش فالوور شما برای پیج اینستاگرامم استفاده می کنم و واقعا دارم جواب میگیرم
  خیلی ممنونم ازتون

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/04/17 13:21

   سلام وقت بخیر
   خواهش میکنم… امیدوارم این روش ها مفید برایتان باشد و هر سوالی در این زمینه پیش آمد خوشحال می شویم که کمکتان کنیم.

   پاسخ
 • میشه برای استوری اینستاگرام یک اموزش کامل و جامع بزارید؟ چون شنیدم استوری فالوور های واقعی و خوبی رو میده

  پاسخ
  • دلتا فالوور
   1399/04/17 13:23

   سلام وقت بخیر
   حتما و در اولین فرصت این مورد انجام خواهد شد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست